on to nešňupe ale rovnou žere po lžících


on to nešňupe ale rovnou žere po lžících

































. Je to Gčková který se dejmí z laufu i když stojí na semaforu? Tuším nějaká tmavá barva, asi tmavě modrá. Jako Trabant a Waran hadr, ani ty nemají tak agresivní smrad. 












Třeba na Slovanech mám pocit, že tam zasmradím ulice jenom já. 120ku jsem tam za poslední roky viděl asi 3x.



člověk si od těch 2T na silnici nějak odvyknul 

nam nabízeli zdarma odvoz kamkoliv


jsme šli dneska na procházku kolem vás 









A pokud se nepletu, tak si tohle konkrétní auto zahrálo va Vyprávěj.






