→ bibendum30: pekne och keby mi hovorilo pane

tak bych tu americkou šílenost hned prodal a koupil si něco hezčího











v centru Prahy???
































No názor vám brát nebudu. Jinak dneska sem viděl dvě Bety, skoro za sebou. V červený barvě sem to viděl poprví.
















neměl jsem foták škoda měl ružoví potahi asi žena :D
KIA pekne prosim 








Inak teda Hnissan Cube


