
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 3651 až 3700) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
21:27:39
02.05.2012
02.05.2012

Radek Retro eLeSo
stav stále se zhoršující

21:26:46
02.05.2012
02.05.2012

Radek Retro eLeSo
minulej tejden se zas objevilo profláklý eRko v praze kousek od flory
18:31:11
02.05.2012
02.05.2012

Flasch1994
-> Karlos (WIO46): Ameriky nejsou hezký, velebnosti.


16:34:45
02.05.2012
02.05.2012

Karlos (WIO46)
-> Flasch1994: I prd velebnosti. O to nejde, jde mi spíš o ten uměle vzniklý kult, kvůli remakeu starého filmu. Hlavně takhle Shellby GT 500 nevypadalo, tohle je nějaká (pro mě) zbastlenina udělaná pro film, který se lidi chytli. Jsou daleko hezčí ameriky.
18:14:48
29.04.2012
29.04.2012

Flasch1994
-> Karlos (WIO46): To je tim amerikanismem, tkzv. cocacolismem, kterej tu řádí už od revoluce, a spoustě lidem se, občas ani samí neví proč, zapích do hlavy. Mě se tohle vyhnulo.

08:53:54
28.04.2012
28.04.2012

Karlos (WIO46)
-> m8rinek: Právě.

01:21:19
28.04.2012
28.04.2012

m8rinek
-> Karlos (WIO46): protože to viděli v TV a přitom v původním filmu byl Mach 1 ve vyblitý barvě, ze kterýho nikdo na větvi není... images.thecarconnection.c
om/med/1973-mach-1-gone-in
-60-seconds_100179684_m.jp
g
01:03:12
28.04.2012
28.04.2012

Karlos (WIO46)
-> hlouch: By mě zajímalo, proč je z toho auta tolik lidí vycáklejch. Tahle mánie mě začíná iritovat, když to každej druhej zahlásí jako "drýmkchár".
06:51:55
27.04.2012
27.04.2012

MATTESS
-> hlouch: na autohifi tu "senzaci" taky moc neocenili, co?

18:19:04
26.04.2012
26.04.2012

Nwkt
Nějaká potuněná Vette před M+H jenom doufám že mu to nečipovali
18:13:34
26.04.2012
26.04.2012

Nwkt
-> hlouch: Ten už je pěkně dlouho na prodej
16:40:17
26.04.2012
26.04.2012

Hurdis
Bílé porno. Lépe nešlo.
14:25:06
26.04.2012
26.04.2012

m8rinek
-> hlouch: takovejch je...
14:22:10
26.04.2012
26.04.2012

radekp
-> hlouch: Tak nádherné auto to je, ale jistá firma z jůesej ho dělá v sériích, takže se dělá z každého Mustanga Fastback, ne z GT 350, nebo dokonce GT 500. Rozhodně nejde o jediný kousek
14:15:31
26.04.2012
26.04.2012

hlouch
Tak tohle je pořádná pecka! Ford Mustang Shelby GT 500 ELEANOR 1967:

www.rajveteranu.cz/2362-f ord-mustang-shelby-gt-500- eleanor-benesov?fz=vse


www.rajveteranu.cz/2362-f ord-mustang-shelby-gt-500- eleanor-benesov?fz=vse

21:14:06
23.04.2012
23.04.2012

Karlos (WIO46)
-> Radek Retro eLeSo: Myslíš že to bylo o financích? Mě to nepřijde jako běžný kola, takže nečekám že by stály pár šupů. Ale dle mě mohl vybrat líp no, na tom se shodnem.
20:52:55
23.04.2012
23.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> Karlos (WIO46) 22.04.12 15:38:06: těžko říct co je to za kola,asi došli prachy na pořádný kolesa

20:49:23
23.04.2012
23.04.2012

castrol
-> OTA-MTX: to je pekne 

19:54:18
23.04.2012
23.04.2012

Vojtisek
-> Tomaso435: S-Sruby voe!

19:53:42
23.04.2012
23.04.2012

Vojtisek
-> Yogi55: v pohodě

19:47:29
23.04.2012
23.04.2012

Yogi55
-> Vojtisek 23.04.12 19:37:20: ak vadi, tak ho zmazem
19:47:25
23.04.2012
23.04.2012

Tomaso435
dneska v kolíně. na spzce má S
copak to jeee :D
copak to jeee :D
19:40:04
23.04.2012
23.04.2012

OTA-MTX
Troll mezi obry
19:37:20
23.04.2012
23.04.2012

Vojtisek
-> Yogi55: co je na tom zajimavého?

19:29:05
23.04.2012
23.04.2012

Yogi55
krasny bavorak
11:31:08
23.04.2012
23.04.2012

Karlos (WIO46)
-> Jozka: To nepopírám. 

11:27:48
23.04.2012
23.04.2012

Jozka
-> Karlos (WIO46) 22.04.12 15:38:06: Tak tyhle ještě ujdou, to už jsem na Karmannech viděl nasazený i vyložený úchylárny..
11:23:45
23.04.2012
23.04.2012

Jozka
-> Flasch1994: A pěkný předměstí.. jižní, východní, Prahu..
. A málem bych zapomněl.. jedna z pátka, zatoulaná ve Starým Plzenci.
. A málem bych zapomněl.. jedna z pátka, zatoulaná ve Starým Plzenci.18:36:56
22.04.2012
22.04.2012

Flasch1994
-> šrek: á, předchůdce Scirocca, to sem ještě nikdy neviděl
16:00:54
22.04.2012
22.04.2012

šrek
>-> Karlos (WIO46): mě se na tom líbí
15:38:06
22.04.2012
22.04.2012

Karlos (WIO46)
-> šrek: Moc hezký vozítko.
BTW. Co říkáte na ty kola? Mě to přijde jako sem se moc nehodící moderní parafráze Fuchsů.
BTW. Co říkáte na ty kola? Mě to přijde jako sem se moc nehodící moderní parafráze Fuchsů.
15:24:42
22.04.2012
22.04.2012

šrek
6
15:21:15
22.04.2012
22.04.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
-> šrek: Karmann Ghia

15:16:26
22.04.2012
22.04.2012

šrek
4
15:15:12
22.04.2012
22.04.2012

šrek
3
15:14:19
22.04.2012
22.04.2012

šrek
2
15:13:07
22.04.2012
22.04.2012

šrek
překvapení na pumpě
21:47:20
20.04.2012
20.04.2012

Radek Retro eLeSo
je to kus auta stejně
19:49:34
20.04.2012
20.04.2012

Xhanz
krasavec v Brně na Hradecké. Líp jsem to za jízdy mobilem nevzal 

20:28:35
19.04.2012
19.04.2012

Flasch1994
-> Jozka: Jojo, máme pivo, zelený trolejbusy, a bety na každym rohu

16:53:37
19.04.2012
19.04.2012

alpin
-> Karlos (WIO46): alliance
00:13:22
19.04.2012
19.04.2012

Karlos (WIO46)
-> alpin: Alliance? Aneb Renault 11 pro USA?
20:29:35
18.04.2012
18.04.2012

castrol
-> Eidy: pekne stroje
bety v cechah bezna vec na slovensku rarita
bety v cechah bezna vec na slovensku rarita

19:24:46
18.04.2012
18.04.2012

alpin
19:22:59
18.04.2012
18.04.2012

alpin
15:17:58
18.04.2012
18.04.2012

Jozka
-> šrek: Vida jí.. To místo je mi hodně povědomý..
15:00:23
18.04.2012
18.04.2012

šrek
České Budějovice
14:19:10
18.04.2012
18.04.2012

Jozka
-> Minik03: / -> Mr_Kubas: Tož ulovte, tady už je jich tolik, že další navíc vadit určitě nebude. Ty "moje" dnešní plzeňský se hejbou, čili jezdí, i když asi ne nijak moc daleko..
14:10:35
18.04.2012
18.04.2012

Mr_Kubas
-> Jozka 18.04.12 13:42:06: Taková modrá jezdí i u nás po Roudnici.. Teda spíš stojí pořád na stejným místě...
13:44:44
18.04.2012
18.04.2012

Minik03
-> Jozka: Hlásím jednu, co občas jezdí přes nás. Fotku bohužel nemám
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
