skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6753 příspěvků (zobrazeno 3001 až 3050) od 19.05.2010 do 24.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
16:36:00
03.09.2012
03.09.2012

šrek
hr
16:35:02
03.09.2012
03.09.2012

šrek
hr
16:33:48
03.09.2012
03.09.2012

šrek
slovinsko
16:33:27
03.09.2012
03.09.2012

šrek
hr
16:32:49
03.09.2012
03.09.2012

šrek
hr
11:11:14
03.09.2012
03.09.2012

Jozka
Takhle to nevypadá, neb tam není nic pro srovnání, ale v reálu jako obytňák pro bernardýna.. holandský RZ.
-> Péďa17 31.08.12 13:33:44: A stál kousek od toho tvýho Trabanta, u něj jsem parkoval TH + FR minulej týden, jednou zleva, podruhý zprava
. A ten miník jezdí od Prahy na Šumavu už nějakej rok, vídám ho docela často.
-> Péďa17 31.08.12 13:33:44: A stál kousek od toho tvýho Trabanta, u něj jsem parkoval TH + FR minulej týden, jednou zleva, podruhý zprava
. A ten miník jezdí od Prahy na Šumavu už nějakej rok, vídám ho docela často.10:02:59
03.09.2012
03.09.2012

havlik
Mitsubishi L300
09:59:55
03.09.2012
03.09.2012

Placko
Honzaloun 03.09.12 09:52:51 napsal:
řekně mi někdo co to je? podle znaku je to mithubischi nebo jak se to
píše
mitsubishi
btw: tiež som taký karaván ešte nevidel 
řekně mi někdo co to je? podle znaku je to mithubischi nebo jak se to
píše
mitsubishi
btw: tiež som taký karaván ešte nevidel 
09:52:51
03.09.2012
03.09.2012

Honzaloun
řekně mi někdo co to je? podle znaku je to mithubischi nebo jak se to píše


09:51:03
03.09.2012
03.09.2012

Honzaloun
vůbec ne libovka ale je to dost zajmavý
v žádném kempu sem to neviděl a to do těch kempů kam přijedeš s takovímhle obytním autem jezdím často

v žádném kempu sem to neviděl a to do těch kempů kam přijedeš s takovímhle obytním autem jezdím často

06:56:08
03.09.2012
03.09.2012

Honzaloun
-> Péďa17: hezkej mini
ale miníku je furt dost
ale miníku je furt dost
18:04:09
02.09.2012
02.09.2012

Tomaso435
Radek Retro eLeSo 24.06.12 18:25:40 napsal: celkem drsná verze auta na kempování
včera sem ho potkal ve chvojenci :-D na střešel měl ještě takovej stříbrnej křížek :-D
včera sem ho potkal ve chvojenci :-D na střešel měl ještě takovej stříbrnej křížek :-D13:40:51
02.09.2012
02.09.2012

Péďa17
.
13:33:59
31.08.2012
31.08.2012

Péďa17
.
13:33:44
31.08.2012
31.08.2012

Péďa17
.
22:27:14
29.08.2012
29.08.2012

bibendum30
Že by buggy z Brouka??

22:25:05
29.08.2012
29.08.2012

bibendum30
Boční pohled
22:23:20
29.08.2012
29.08.2012

bibendum30
zezadu
22:21:49
29.08.2012
29.08.2012

bibendum30
22:20:21
29.08.2012
29.08.2012

bibendum30
21:07:00
29.08.2012
29.08.2012

jarda.u1
-> Flasch1994: Nedavno jsem videl,jak v Top Gearu komentovali Velorex....ze prej to vypada,jak kdyz nekdo na motorce zajel krave do prdele 

20:09:12
29.08.2012
29.08.2012

castrol
-> haso: co to bola za akcia ?
14:06:51
29.08.2012
29.08.2012

Flasch1994
-> Jarda/felda:

-> jarda.u1: Jo přesně tu
-> Honzaloun: taky sem si řikal, holt letní verze, chlazení vzduchem

-> jarda.u1: Jo přesně tu
-> Honzaloun: taky sem si řikal, holt letní verze, chlazení vzduchem

13:49:57
29.08.2012
29.08.2012

Honzaloun
-> Flasch1994: vždyt mu tam chybý hadr 

13:41:22
29.08.2012
29.08.2012

jarda.u1
-> Flasch1994: myslíš tu "Třiapůli v teplákách" ???
13:40:27
29.08.2012
29.08.2012

Jarda/felda
-> Flasch1994: a cestou nabourala do stanu


13:37:02
29.08.2012
29.08.2012

Flasch1994
Sedim u nás v zahrádce, zapíjim úspěšně dokončený opravky, a najednou přijela motorka
22:23:32
27.08.2012
27.08.2012

haso
.
22:23:22
27.08.2012
27.08.2012

haso
tak dneska sa u nas vo velkom vykladalo
21:56:34
27.08.2012
27.08.2012

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Nwkt 27.08.12 10:40:03: Max od letoška a já tam jel letos prvně s foťákem okolo ;)
21:05:43
27.08.2012
27.08.2012

castrol
-> Jozka: no tak predsa nie len jeden 

16:25:48
27.08.2012
27.08.2012

vitek123
jeden pražák a cadilac
13:04:57
27.08.2012
27.08.2012

Jozka
-> haso: Konečně nákupní taška i s madýlkem na uchopení..

12:39:16
27.08.2012
27.08.2012

haso
celkom zaujimave :)
10:40:03
27.08.2012
27.08.2012

Nwkt
-> Tuner#2 26.08.12 23:10:41: To už tam má dlouho
10:31:24
27.08.2012
27.08.2012

Jozka
-> castrol 20.08.12 20:55:19: Asi tři, ale ty jsou poskládaný jinde..
-> Flasch1994 20.08.12 19:15:06: To třetí je asi Mercedes 170.. Opel Admirál či jak se ta "amerika" jmenovala, už tam nebyl pod kolnou ?

-> Flasch1994 20.08.12 19:15:06: To třetí je asi Mercedes 170.. Opel Admirál či jak se ta "amerika" jmenovala, už tam nebyl pod kolnou ?
23:10:41
26.08.2012
26.08.2012

Tuner#2 - zrušená registrace
Nafukovací
aneb Ášín obměnil EVO i na baráku…
aneb Ášín obměnil EVO i na baráku…11:19:27
25.08.2012
25.08.2012

poldy
Jednej dedine 

11:13:21
25.08.2012
25.08.2012

RON
-> Jirik_Tuňák: s 106 S16 jsem se svezl a jelo to a sedělo ukrutně :)
23:04:47
24.08.2012
24.08.2012

Jarda/felda
-> vhml: třeba ale nejni to čistokrevný MI16 forum.205gti.org/viewtopi
c.php?f=10&t...
18:08:33
24.08.2012
24.08.2012

Ceskejparan10 - zrušená registrace
taková diskuze tady 

17:40:11
24.08.2012
24.08.2012

Jarda/felda
-> vhml: ¨vejde
jediný na co nejni místo je baterka
jediný na co nejni místo je baterka16:48:21
24.08.2012
24.08.2012

vhml
-> U-Geen: jneže to třeba u 205 znamená řezání do kastle, jelikož se tam rpostě a jednoduše nevejde.
13:27:58
24.08.2012
24.08.2012

castrol
-> Jirik_Tuňák: skor bravo
13:21:43
24.08.2012
24.08.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Ceskejparan10 24.08.12 12:52:03: To věřím, tam píšou česky. 

12:52:03
24.08.2012
24.08.2012

Ceskejparan10 - zrušená registrace
-> Péďa17: je to možní moc ty tuning časopisi nečtu..
11:51:20
24.08.2012
24.08.2012

U-Geen
-> havlik: kdyz uz tak Mi(g)16 :)
11:51:08
24.08.2012
24.08.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Péďa17 24.08.12 11:45:43: To je to motoristické AHA! ? 

11:45:43
24.08.2012
24.08.2012

Péďa17
-> Ceskejparan10 23.08.12 08:47:09: bylo v časáku Tuning Magazine
11:37:41
24.08.2012
24.08.2012

Jarda/felda
-> havlik: je to menší problém než bys čekal ... 

Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
