ale má to i baterii. Buď na elektro nebo elektro s příšlapem. Více na cs.wikipedia.org/wiki/Twi
ke
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 2751 až 2800) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
00:13:46
03.12.2012
03.12.2012

Bobesh
je to šlapacííí
ale má to i baterii. Buď na elektro nebo elektro s příšlapem. Více na cs.wikipedia.org/wiki/Twi
ke
ale má to i baterii. Buď na elektro nebo elektro s příšlapem. Více na cs.wikipedia.org/wiki/Twi
ke00:12:01
03.12.2012
03.12.2012

Bobesh
Ale vypadá dravě

00:09:43
03.12.2012
03.12.2012

Bobesh
Motor to nemá
20:25:43
02.12.2012
02.12.2012

cPetan
-> Nwkt: -> MATTESS: Je pravda, že jsem měl pár piv, ale kde tam sakra má bejt ta zadní klika? 

11:54:21
02.12.2012
02.12.2012

castrol
-> Joey 120 LS: v libovkach sa neuchytilo tak skusas tu ?
11:34:33
02.12.2012
02.12.2012

Joey 120 LS
A zezadu - již emková světla
11:33:53
02.12.2012
02.12.2012

Joey 120 LS
Nebejt tý hnusný barvy tak to mohlo bejt ještě pěkný auto - foceno v Náchodě
00:12:41
02.12.2012
02.12.2012

MATTESS
-> U-Geen: -> Flasch1994: tak u Vás to bude asi ten Moskvič....
22:27:34
01.12.2012
01.12.2012

Radek Retro eLeSo
-
22:27:07
01.12.2012
01.12.2012

Radek Retro eLeSo
dneska u práce
20:56:46
01.12.2012
01.12.2012

U-Geen
-> MATTESS: no jako ja tam vidim taky jen dvoje dvere... pravy...
19:19:40
01.12.2012
01.12.2012

MATTESS
-> Flasch1994: myslíš, že ta zadní klika bude falešná?

19:17:49
01.12.2012
01.12.2012

Flasch1994
-> Nwkt: nevim, žiju v tom domění že to tak bylo.
Po válce totiž rusáci ukradli celou výrobní linku na tenhle Kadett, a udělaly z toho 4 dveřák, takovym způsobem, že to tam zrovna dvakrát neladilo, a byl z toho Moskvič 400. Ale jestli se někdy někde dělal i Kadett 4d, to nevim. Ve starejch oplech se nevyznam, znam akorát tenhle model, právě díky tomu že se z něj stal první moskvál. A abych řek pravdu, tak na tý fotce 4 dveře nevidim.
Po válce totiž rusáci ukradli celou výrobní linku na tenhle Kadett, a udělaly z toho 4 dveřák, takovym způsobem, že to tam zrovna dvakrát neladilo, a byl z toho Moskvič 400. Ale jestli se někdy někde dělal i Kadett 4d, to nevim. Ve starejch oplech se nevyznam, znam akorát tenhle model, právě díky tomu že se z něj stal první moskvál. A abych řek pravdu, tak na tý fotce 4 dveře nevidim.
18:09:24
01.12.2012
01.12.2012

Nwkt
-> Flasch1994: Já vidim 4 dveře a znak Opelu 

17:43:56
01.12.2012
01.12.2012

Flasch1994
-> Jozka: jetsli je 2 dveřovej, tak to je Opel Kadett 1936, a jestli 4 dveřovej, tak Moskvič 400.
21:56:41
30.11.2012
30.11.2012

David29
Přesunuto z tématu Libové starší Škodovky z ulice...
Nejsem si jistej, zda-li jsem to se v minulosti nedával, tak kdyžtak pro připomenutí
ČS na Chodově
Nejsem si jistej, zda-li jsem to se v minulosti nedával, tak kdyžtak pro připomenutí

ČS na Chodově
19:20:28
30.11.2012
30.11.2012

castrol
-> Jozka: pekne
12:53:12
30.11.2012
30.11.2012

Jozka
-> Pavel P..: Opel určitě, Olympia asi - klusal jsem na výkon a neměl čas zkoumat a v Oplech těhle ročníků moc silnej nejsem.
12:23:53
30.11.2012
30.11.2012

Pavel P..
-> Jozka: Opel Olympia?
10:25:06
30.11.2012
30.11.2012

Jozka
-> MATTESS: Díky za potvrzení - bylo mi to divný, neb ten Business Park mi mapa ukázala jinde..
10:23:22
30.11.2012
30.11.2012

Karlos (WIO46)
-> Jozka: Wow, hezkypěkně.
10:07:35
30.11.2012
30.11.2012

MATTESS
-> Jozka 30.11.12 09:49:39: přesně tak
-> Jozka 30.11.12 09:51:27: noooo, zajímavý kousek

-> Jozka 30.11.12 09:51:27: noooo, zajímavý kousek
09:52:29
30.11.2012
30.11.2012

Jozka
To se už mimo srazy HV už moc nevidí..
09:51:27
30.11.2012
30.11.2012

Jozka
A na zajímavou provozku jsem kápnul..
09:49:39
30.11.2012
30.11.2012

Jozka
-> MATTESS: Já bych dle přístřešků a Citroenů myslel, že je to areál v Jateční, resp. spíš Těšínský - tamní ředitel je velkej fanda pro Opel - Mercedes..
23:57:54
29.11.2012
29.11.2012

Lubes - zrušená registrace
-> osminohej: tak to asi dobre pôjde 

23:41:27
29.11.2012
29.11.2012

MATTESS
-> koště: Nevím, co je bussines par republikánská, ale ty Citroeny říkají jasně, kde to je
23:39:58
29.11.2012
29.11.2012

castrol
-> Péďa17: www.wardtro.de/html/wartb
urg.html
23:26:18
29.11.2012
29.11.2012

Péďa17
-> osminohej: nemáš víc fotek? jinak super
23:20:35
29.11.2012
29.11.2012

afro100
-> osminohej:
22:34:06
29.11.2012
29.11.2012

koště
-> Flasch1994: Neni to v areálu "Stavba Plzeň"??? Nyní už "bussines par republikánská"
22:26:04
29.11.2012
29.11.2012

osminohej
zajímavá motorizace
18:45:50
28.11.2012
28.11.2012

castrol
-> Radek Retro eLeSo: tomu verim
09:35:30
28.11.2012
28.11.2012

Radek Retro eLeSo
-> castrol: -> Lubes: na vlastní oči ještě lepší,fotka z mobilu
23:02:54
27.11.2012
27.11.2012

Lubes - zrušená registrace
-> Radek Retro eLeSo: 

23:00:32
27.11.2012
27.11.2012

castrol
-> Radek Retro eLeSo: krasa
21:59:45
27.11.2012
27.11.2012

Radek Retro eLeSo
sobotní podzemní parkoviště v OD Kotva
sou tam i jiný zajímací káry ale za náma nervóza musel troubit že pospíchá,debil
sou tam i jiný zajímací káry ale za náma nervóza musel troubit že pospíchá,debil
17:59:29
10.11.2012
10.11.2012

Hurdis
-> Flasch1994: Kapitan 1954
17:55:34
10.11.2012
10.11.2012

Durnbach
navajas 08.11.12 19:42:09 napsal:
→ hlouch: Líbí. V amerikách se teda nevyznám, ale proč
v tom inzerátu píše-„všechna okna v elektrice“ a přitom na fotkách
vidím švihadla??
Tím se otevírá jen větračka podobně jako u embéčka ale jinak jsou okna opravdu el. jak přední tak zadní. Za příplatek mohly být elektrické i ty větračky.
→ hlouch: Líbí. V amerikách se teda nevyznám, ale proč
v tom inzerátu píše-„všechna okna v elektrice“ a přitom na fotkách
vidím švihadla??
Tím se otevírá jen větračka podobně jako u embéčka ale jinak jsou okna opravdu el. jak přední tak zadní. Za příplatek mohly být elektrické i ty větračky.
17:48:59
10.11.2012
10.11.2012

Flasch1994
Opel ???
21:28:58
08.11.2012
08.11.2012

castrol
-> alpin: a predava sa za nekrestanske peniaze
21:24:11
08.11.2012
08.11.2012

alpin
-> castrol: ten rexton sa celkom dá , len zvnútra je to bieda , otrasné plasty a strašne lacný dojem
21:22:40
08.11.2012
08.11.2012

castrol
-> alpin: kukam maska ala medak
21:14:51
08.11.2012
08.11.2012

alpin
-> castrol: šéf mal rextona , keby to nemalo interiér jak čínska hračka tak by to bolo celkom pekné auto , len ten MB 2.7 diesel je slabý
19:42:09
08.11.2012
08.11.2012

navajas
-> hlouch: Líbí. V amerikách se teda nevyznám, ale proč v tom inzerátu píše-"všechna okna v elektrice" a přitom na fotkách vidím švihadla??
19:37:16
08.11.2012
08.11.2012

castrol
-> squalo: ee to je v nasej dedinke
19:36:17
08.11.2012
08.11.2012

squalo
-> castrol: a ty si už od pezinku? 

19:27:57
08.11.2012
08.11.2012

castrol
-> Milan 136: obluda 

19:26:00
08.11.2012
08.11.2012

Milan 136
-> castrol: popletl jsi téma

19:24:36
08.11.2012
08.11.2012

castrol
neviem ci zaujimave ale v nasich koncinach sa casto nevyskytuje ssangyong
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:
