-> Tuner#2: Tak tahle fotka mne jen utvrzuje k tomu, abych sny na tuto řekněme "koncepci" (356, Karman Ghia) přehodnotil na uzavřené kupé. Nevím, jak vysoko nad čelním sklem bych polykal mouchy. Se šířkou bych si snad poradil.
Uvidím, jaké pocity budu mít z Mustangu GT 500 cabrio.
Ale zobrazené, je jedno z mých top5 youngtimerů. Krása. Podobné mi vždycky evokuje vzpomínku na film 48 hodin, jak Eddie Murphy stírá ten nános prachu na autě v garážovém domě.