
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 2251 až 2300) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
20:23:36
01.09.2013
01.09.2013

castrol
-> David29 01.09.13 19:48:53: toto by dal jeden clen do libovek 

20:10:35
01.09.2013
01.09.2013

Kilián
-> Nwkt: bavíme se o tom logu? je mi jasný že kanály jsou i jinde v republice


20:09:21
01.09.2013
01.09.2013

Nwkt
-> Kilián: Kanáldekly mě nijak nefascinujou, ale vim že tady je to všude 

20:08:28
01.09.2013
01.09.2013

Kilián
-> Nwkt: já bych řekl že to je všude ne jenom na západě.ikdyž je fakt že jsem taky ze západu tak to možná považuji za samozřejmost jak je vídám ,že jsou všude tyhle poklopy
20:07:50
01.09.2013
01.09.2013

David29
-> Nwkt: Nene, to je u nás v Prahééé 

19:54:11
01.09.2013
01.09.2013

Nwkt
-> David29: Si byl na západě co, normálka Škoda Plzeň 

19:53:40
01.09.2013
01.09.2013

oppik
-> David29: taky už jsem to viděl
19:48:53
01.09.2013
01.09.2013

David29
A sice ne auto, ale zaujalo mě to 

19:48:18
01.09.2013
01.09.2013

David29
Libový Porsche. Bylo tušim na V
19:45:57
01.09.2013
01.09.2013

David29
2
19:45:34
01.09.2013
01.09.2013

David29
1
19:45:00
01.09.2013
01.09.2013

David29
libovka
08:51:17
28.08.2013
28.08.2013

Radek Retro eLeSo
-
08:50:32
28.08.2013
28.08.2013

Radek Retro eLeSo
-
08:50:02
28.08.2013
28.08.2013

Radek Retro eLeSo
od táty z Rakouska
18:45:27
26.08.2013
26.08.2013

Eidy
-> Pavel P..: Ten je slušnej.
18:05:30
26.08.2013
26.08.2013

Pavel P..
jeden libovej Taunus

22:09:31
24.08.2013
24.08.2013

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Tuner#2 - zrušená registrace 22.08.13 00:29:30: Ten VW je z těch trojčak s přehledem nejhnusnější.
19:30:20
24.08.2013
24.08.2013

dragon_cb_cz
-> kyfkař: Jj, už to posílám kamarádovi jestli to není některej z jeho kolegů-simkařů...
19:24:24
24.08.2013
24.08.2013

kyfkař
-> dragon_cb_cz: simci jsou pěkný stroje tahle 1501 je určitě v simca clubu
19:22:47
24.08.2013
24.08.2013

dragon_cb_cz
Majitele jsem bohužel nepotkal, ale vypadala fakt krásně:
19:20:00
24.08.2013
24.08.2013

dragon_cb_cz
Dneska u LIDLu v Říčanech luxusní Simca 1501:
18:57:29
24.08.2013
24.08.2013

Nwkt
A za chvilku žlutej, asi nestíhal jejich tempo 

18:57:04
24.08.2013
24.08.2013

Nwkt
Hned za nim něco červenýho
18:56:36
24.08.2013
24.08.2013

Nwkt
Během 30 vteřin na dálnici. Napřed nějaký obyčejný Mko 

22:43:45
22.08.2013
22.08.2013

Tuner#2 - zrušená registrace
-> U-Geen: Mě se taky víc líbí GOučko 

21:25:17
22.08.2013
22.08.2013

U-Geen
-> Tuner#2: asi spis GO... libi se mi vic :) Musim nekdy vedle postavit tu moji krabici pro srovnani
21:02:13
22.08.2013
22.08.2013

castrol
-> Tuner#2 - zrušená registrace 22.08.13 00:29:30: podoba sa nezapre 

19:04:36
22.08.2013
22.08.2013

David29
-> Tuner#2: A já tam zádný auta nevidim
00:29:30
22.08.2013
22.08.2013

Tuner#2 - zrušená registrace
UP or GO? Zajímavý tyhle dvě auta vidět hned za sebou a ještě oba dva cizince 

00:28:42
22.08.2013
22.08.2013

Tuner#2 - zrušená registrace
00:28:25
22.08.2013
22.08.2013

Tuner#2 - zrušená registrace
Brouk harlekýn 

00:27:25
22.08.2013
22.08.2013

Tuner#2 - zrušená registrace
Tak jsem vysypal mobil a něco přihodím. Tohle řídí pravidelně celkem pěkná baba 

20:55:01
13.08.2013
13.08.2013

castrol
-> Radek Retro eLeSo: -> Vojťas: krasa chlapci
23:45:22
12.08.2013
12.08.2013

Vojťas
Taková menší loď

23:44:51
12.08.2013
12.08.2013

Vojťas
A posledni
23:43:49
12.08.2013
12.08.2013

Vojťas
23:40:33
12.08.2013
12.08.2013

Vojťas
23:39:22
12.08.2013
12.08.2013

Vojťas
23:38:53
12.08.2013
12.08.2013

Vojťas
na severu toho bylo dost
23:37:57
12.08.2013
12.08.2013

Vojťas
11:28:57
12.08.2013
12.08.2013

Radek Retro eLeSo
včera v DE
na autě hodně věcí od fy TechArt
na autě hodně věcí od fy TechArt

22:50:05
10.08.2013
10.08.2013

Kuladmin
Pro nekoho zde vice info a fotek o tomto voze Tatra - docela hezky napsany a dole foto.
www.tatra700.cz/fotoalbum /.../tatra-700-gt
Jinak mooc hezky.
www.tatra700.cz/fotoalbum /.../tatra-700-gt
Jinak mooc hezky.
22:22:11
10.08.2013
10.08.2013

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Luboš 10.08.13 18:16:50: Wow GTčko, to je mazec kára 

21:54:34
10.08.2013
10.08.2013

Radek Retro eLeSo
-> oppik: jo
21:54:24
10.08.2013
10.08.2013

Radek Retro eLeSo
-> šrek: tak tady byli taky velký pecky oproti tomuhle ale i tak to byla paráda
21:48:09
10.08.2013
10.08.2013

oppik
-> Radek Retro eLeSo: si byl v příbrami na tuning srazu?
21:47:22
10.08.2013
10.08.2013

šrek
-> Radek Retro eLeSo 10.08.13 21:45:10: Viděl jsem ho na broučím srazu, ale na sprintech stejně všechny rozsekal Klásek.

21:46:16
10.08.2013
10.08.2013

castrol
-> Radek Retro eLeSo: ani sa necudujem ked vidim co ma zo motor -> šrek 10.08.13 21:39:16: 

21:45:10
10.08.2013
10.08.2013

Radek Retro eLeSo
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:

