-> Luky: víš jaký to byl fofr, abych to vůbec zachytil alespoň takhle blbě?
Ty kompakty jsou hrozně pomalý
Ty kompakty jsou hrozně pomalý







jednoduche a pritom pekne



Naštěstí dneska bylo příjemně.



























Zajímavý, s tím jsem se setkal prvně.










Parádní auto, kdyby se něco podobnýho naskytlo v hezkém stavu, asi bych i přehodnotil plány na Sobíka 











