
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavá auta nejen z ulic
prohledat
6751 příspěvků (zobrazeno 1651 až 1700) od 19.05.2010 do 18.06.2026, založil/a 1560 - zrušená registrace
23:35:25
27.10.2014
27.10.2014

Tuner#2 - zrušená registrace
23:35:09
27.10.2014
27.10.2014

Tuner#2 - zrušená registrace
23:34:45
27.10.2014
27.10.2014

Tuner#2 - zrušená registrace
23:34:29
27.10.2014
27.10.2014

Tuner#2 - zrušená registrace
Něco z poslední doby...
22:51:06
25.10.2014
25.10.2014

darklord
-> m8rinek: asi motorkove slupky :D
20:19:16
25.10.2014
25.10.2014

Luky
-> m8rinek: asi měkký
20:13:56
25.10.2014
25.10.2014

m8rinek
-> jerrom: Co to má s kolama?
14:26:36
25.10.2014
25.10.2014

Jozka
-> jerrom 25.10.14 07:06:55: Zelinářův sen.. nádhera.. o tomhle ani nemluvě: -> EDoZoNe:
14:18:29
25.10.2014
25.10.2014

EDoZoNe
-> jerrom: Pjekní
Tos mi připomněl, co jsem včera potkal já, byť fotka dost o ničem. MB 220 SE Cabrio 
Tos mi připomněl, co jsem včera potkal já, byť fotka dost o ničem. MB 220 SE Cabrio 
14:04:51
25.10.2014
25.10.2014

Jirik_Tuňák1983
07:06:55
25.10.2014
25.10.2014

jerrom
v německu v garážích
10:58:27
21.10.2014
21.10.2014

Bukaj
-> Peca 21.10.14 07:47:04: Asi ne, je docela dlouhá - to se asi do 3,5 nevejde...

07:50:58
21.10.2014
21.10.2014

Peca
-> Bukaj: Tady taky je, vypada o neco mladsi nez jsem to ted fotil
www.google.cz/maps/.../da ta=!3m4!1e1!3m2!1s24bUPdwv _Oik47JjV0OLkA!2e0
www.google.cz/maps/.../da ta=!3m4!1e1!3m2!1s24bUPdwv _Oik47JjV0OLkA!2e0
07:47:04
21.10.2014
21.10.2014

Peca
-> Bukaj: Na tu Avii asi nebude stacit ridicak B do 3,5 tuny, co?
20:38:52
20.10.2014
20.10.2014

Bukaj
-> Bukaj 20.10.14 20:30:29: Hele, ten Saviem je i na Googlu: 
www.google.cz/maps/.../da ta=!3m4!1e1!3m2!1sRVZx2OrR VKZxiJ3b2v3LZg!2e0!6m1!1e1
2002 byl pod vodou celej...

www.google.cz/maps/.../da ta=!3m4!1e1!3m2!1sRVZx2OrR VKZxiJ3b2v3LZg!2e0!6m1!1e1
2002 byl pod vodou celej...
20:31:25
20.10.2014
20.10.2014

castrol
-> Jirik_Tuňák1983: no jo bejvavalo
20:30:29
20.10.2014
20.10.2014

Bukaj
-> Peca 20.10.14 14:03:40: To teda...
Cestou domů jezdim kolem jednoho obytného SAVIEMu, který už to ovšem má dozajista za sebou, neboť na místě přečkal dvě povodně (2002 i 2013). Nicméně zvenku nevypadá zle...

Cestou domů jezdim kolem jednoho obytného SAVIEMu, který už to ovšem má dozajista za sebou, neboť na místě přečkal dvě povodně (2002 i 2013). Nicméně zvenku nevypadá zle...
20:24:38
20.10.2014
20.10.2014

Milan 136
-> Jirik_Tuňák1983: asi tak
20:06:18
20.10.2014
20.10.2014

Jirik_Tuňák1983
-> castrol 20.10.14 17:05:05: Ty kola frčely taky už nějakej ten pátek zpět, že? Každopádně jsou strašný.
17:05:05
20.10.2014
20.10.2014

castrol
iba leon
14:03:40
20.10.2014
20.10.2014

Peca
Řek bych, že je jí docela škoda...
16:16:06
15.10.2014
15.10.2014

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Jirik_Tuňák1983 15.10.14 13:36:06: podivej se na CityGo jak jezdi z fabriky. To je teprve kopirka, tohle ma uplne jiny design ;)
13:36:42
15.10.2014
15.10.2014

Jirik_Tuňák1983
-> dragon_cb_cz 11.10.14 22:41:53: S tím bych asi vanu na chatě o kořen neprorazil. 

13:36:06
15.10.2014
15.10.2014

Jirik_Tuňák1983
-> Tuner#2 - zrušená registrace 11.10.14 22:02:56: Proč kopíruje tvoje auto? 

08:56:54
14.10.2014
14.10.2014

Pavel P@nkáč
-> Peca: krasavice!
21:51:09
13.10.2014
13.10.2014

darklord
-> Peca: 

21:48:23
13.10.2014
13.10.2014

Peca
až Dušín otevře Libovky z ulice, přesunu to tam. Zatím sem.
Foceno na konci srpna na Hněvíně v Mostě.
Foceno na konci srpna na Hněvíně v Mostě.
19:53:17
12.10.2014
12.10.2014

Danster
-> dragon_cb_cz: Pěkná carevna 

22:41:53
11.10.2014
11.10.2014

dragon_cb_cz
Stav velice pěknej až nádhernej:
22:39:59
11.10.2014
11.10.2014

dragon_cb_cz
Dneska na Strakonickej... ta světlá vejška je kouzelná
A měla ukrajinskou značku, by mě zajímalo, jestli s tím přijeli po ose...
A měla ukrajinskou značku, by mě zajímalo, jestli s tím přijeli po ose...22:21:55
11.10.2014
11.10.2014

castrol
-> Tuner#2: teda kokta nic moc ale fabia pekna
22:12:16
11.10.2014
11.10.2014

Milan 136
Pekna Fabka
22:02:56
11.10.2014
11.10.2014

Tuner#2 - zrušená registrace
22:02:43
11.10.2014
11.10.2014

Tuner#2 - zrušená registrace
22:02:31
11.10.2014
11.10.2014

Tuner#2 - zrušená registrace
Nějaký ty tuninky z Plzně 

15:44:41
11.10.2014
11.10.2014

Tomas S
-> Karlos (WIO46): -> Jozka: Vzadu bol štítok 1300 Special . Možno som tú jednotku prehliadol a bolo to 1301. nabudúce odfotím odzadu 

14:52:54
11.10.2014
11.10.2014

Jozka
-> Karlos (WIO46): 1300 ccm to je cca.. jinak podle týhle fotky to může být ještě přesněji spíš 1301 Special - nebo taky 1501 Special..

14:26:17
11.10.2014
11.10.2014

Karlos (WIO46)
-> Tomas S: To je 1301 pokud vim. 1300 měla kratší zadek a jiný světla (dost divný).
15:51:11
10.10.2014
10.10.2014

Peca
-> francomk: Jasne, tento byl stribrny, ladil s oblaky dýmu za ním 

13:47:43
10.10.2014
10.10.2014

Peca
Jak se jmenuje takovy ten vychodonemecky sportak, co vypada jako Lotus ale ma motor dvoutakt z Wartburga?
Jezdi po Blansku a az ho chytnu priste, uz foceni neutece. Ale vypada uzasne.
Jezdi po Blansku a az ho chytnu priste, uz foceni neutece. Ale vypada uzasne.
12:56:12
10.10.2014
10.10.2014

Tomas S
Simca 1300
21:01:35
08.10.2014
08.10.2014

Jozka
-> Domajz: Mezi "véčkařema" je mnoho záhadného..

20:27:55
08.10.2014
08.10.2014

Domajz
-> Jozka 29.09.14 08:37:53: I když ten první Včka nemá nikde vystavený... to je záhadou a měl by mít oranžový maják a doprovodný vozidlo s oranžovým majákem. OTčkáři to řeší UAZem, ať předpisům vyhoví stylově 

20:24:20
08.10.2014
08.10.2014

Domajz
-> Joey 120 LS 06.10.14 21:30:40: A Svitavská SPZ, to je celkem štreka.... Asi nějakej moravák co tam hákuje 

20:22:04
08.10.2014
08.10.2014

Don_pepe
Tak sem si dnes prolezl Kvasiny a viděl sem zajímavý věci, třeba new Supa... v režimu suuuper utajení... s tím nadělaj jak kdyby to byl lék na rakovinu

23:50:39
06.10.2014
06.10.2014

m8rinek
23:31:49
06.10.2014
06.10.2014

RAPLTM
nevím jestli to tu už nebylo ale zajímavé to určitě je
Sen o československém sporťáku
special-line.blog.auto.cz /2009-02/sen-o-ceskosloven skem-sportaku-tatra-2500-j k
Sen o československém sporťáku
special-line.blog.auto.cz /2009-02/sen-o-ceskosloven skem-sportaku-tatra-2500-j k
21:30:40
06.10.2014
06.10.2014

Joey 120 LS
Dneska v pražské Krči 2 užovky, stejnýho modelu, a dokonce na stejném parkovišti :) dělilo je asi 10 jinejch aut. Libovky ani zdálky, těžký spotřebáky, hlavně ta červená. Žlutá trochu lepší, asi i zachránitelná
21:30:05
06.10.2014
06.10.2014

Joey 120 LS
Dneska v pražské Krči 2 užovky, stejnýho modelu, a dokonce na stejném parkovišti :) dělilo je asi 10 jinejch aut. Libovky ani zdálky, těžký spotřebáky, hlavně ta červená.
Zamítnuté přispívání mají:
- Honzaloun (udělil dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) ), důvod:



